Fotolustro, to nowoczesne lustro o dotykowym panelu do wykonywania zdjęć. Urządzenie jest eleganckie, posiada podświetlaną ramę LED dającą niesamowity design.

Czerwony dywan i złote słupki stanowią ozdobę, która podkreśla elegancję i wyjątkowość całej oprawy. Fotolustro ma wyświetlane animacje, które zachęcają gości do zabawy i do zrobienia zdjęć. Osoby podchodzące do zdjęcia widzą swoje odbicie w lustrze i mogą zapozować. W ofercie mamy dużo zabawnych gadżetów, które dają możliwość niezapomnianej zabawy. Wykonane zdjęcia w fotolustrze są automatycznie wydrukowane i przekazane gościom. Goście weselni po skorzystaniu z fotolustra mogą wkleić swoje miniaturki zdjęć do Księgi Gości, a następnie przy użyciu kolorowych pisaków mogą stworzyć indywidualne wpisy z życzeniami dla Państwa Młodych. Jest to oryginalna pamiątka na długie lata, która upamiętni ten ważny dla Was dzień.

Usługi świadczymy na terenie Małopolski i Podkarpacia : Gorlice, Nowy Sącz, Stary Sącz, Limanowa, Rytro, Tarnów, Moszczenica, Jasło, Kraków, Bochnia, Brzesko, Grybów, Nowy Targ, Krosno, Wojnarowa oraz okoliczne miejscowości.

Masz indywidualne zapytanie odnośnie naszych usług bądź produktu? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę pod Twoje potrzeby.

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, aby uczynić każdą chwilę wyjątkową. Dołącz do nas na naszym kanale YouTube, oraz na naszego Facebooka, gdzie dzielimy się inspiracjami i filmikami z wyjątkowych wydarzeń. Zapraszamy Cię do zanurzenia się w świat naszych produktów.