Fotobudka jest to małe studio fotograficzne które zrobi i natychmiast wydrukuje zdjęcia. W ofercie mamy dużo zabawnych gadżetów, które dają możliwość niezapomnianej zabawy. Fotobudka to innowacyjne urządzenie, które umożliwia wykonywanie zabawnych i pamiątkowych zdjęć podczas imprez i uroczystości. Dzięki fotobudce goście mogą z łatwością tworzyć unikalne fotografie, które stanowią niezapomnianą pamiątkę z wydarzenia.

Goście weselni po skorzystaniu z fotobudki mogą wkleić swoje miniaturki zdjęć do Księgi Gości, a następnie przy użyciu kolorowych pisaków mogą stworzyć indywidualne wpisy z życzeniami dla Państwa Młodych. Jest to oryginalna pamiątka na długie lata, która upamiętni ten ważny dla Was dzień.

Posiadamy różnorodne tła oraz szablony do wyboru. Narzeczeni mogą dopasować je do stylu wesela i dekoracji, co pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę i zapewnić spójność wizualną całej uroczystości.

Usługi świadczymy na terenie Małopolski i Podkarpacia : Gorlice, Nowy Sącz, Stary Sącz, Limanowa, Rytro, Tarnów, Moszczenica, Jasło, Kraków, Bochnia, Brzesko, Grybów, Nowy Targ, Krosno, Wojnarowa oraz okoliczne miejscowości.

Masz indywidualne zapytanie odnośnie naszych usług bądź produktu? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę pod Twoje potrzeby.

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, aby uczynić każdą chwilę wyjątkową. Dołącz do nas na naszym kanale YouTube, oraz na naszego Facebooka, gdzie dzielimy się inspiracjami i filmikami z wyjątkowych wydarzeń. Zapraszamy Cię do zanurzenia się w świat naszych produktów.