Fontanna Czekoladowa jest niesamowitą atrakcją, która swym wyglądem przyciąga gości i zachęca ich do zanurzenia przekąsek w płynnej Belgijskiej czekoladzie. Uwielbiana jest nie tylko przez najmłodszych ale i dorosłych. Postawiona na trzy poziomowym podświetlanym podeście nadaje jej dodatkowego efektu.

Fontanna czekoladowa to niezapomniana atrakcja na wszystkich uroczystościach. Jest świetnym dodatkiem na imprezy takie jak wesela, chrzciny, poprawiny, rocznice, komunie, eventy oraz 18-stki.

Usługi świadczymy na terenie Małopolski i Podkarpacia : Gorlice, Nowy Sącz, Stary Sącz, Limanowa, Rytro, Tarnów, Moszczenica, Jasło, Kraków, Bochnia, Brzesko, Grybów, Nowy Targ, Krosno, Wojnarowa oraz okoliczne miejscowości.

Masz indywidualne zapytanie odnośnie naszych usług bądź produktu? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę pod Twoje potrzeby.

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, aby uczynić każdą chwilę wyjątkową. Dołącz do nas na naszym kanale YouTube, oraz na naszego Facebooka, gdzie dzielimy się inspiracjami i filmikami z wyjątkowych wydarzeń. Zapraszamy Cię do zanurzenia się w świat naszych produktów.