Poznaj nas bliżej i dowiedz się więcej o naszej firmie Ślub-Marzeń.

Kim jesteśmy, co oferujemy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży weselnej. Tworzymy papeterie ślubną oraz prowadzimy wynajem atrakcji weselnych. Posiadamy coraz większy asortyment w swojej ofercie oraz podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Cechujemy się starannością, zaangażowaniem w swoją pracę, profesjonalną obsługą a także przyjemną atmosferą.

O nas

Ten gość na zdjęciu ma na imię Michał - to ja we własnej osobie u mojego boku stoi moja żona Ewelina, która bardzo mi pomaga i mam z jej strony ogromne wsparcie. To dzięki niej powstały pierwsze posty na naszym fanpagu zarówno na Facebooku jak i Instagramie.

Razem prowadzimy firmę, projektujemy, tworzymy i jeździmy na wesela. W wolnej chwili lubimy spędzać razem czas, spacerować, chodzić po górach oraz oglądać filmy.

Dlaczego Ślub-Marzeń?

Odkąd pamiętam chciałem działać w branży weselnej, takie moje małe marzenie.

"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia" - Richard Bach

Papeteria Ślubna

Zajmujemy się tworzeniem zaproszeń oraz dodatków papierniczych tj. winietki, zawieszki, menu, prośby o Błogosławieństwo dla rodziców, podziękowania dla gości itp. W dniu ślubu każdy szczegół ma znaczenie, dlatego też nasze projekty wykonane są starannie, dokładnie z dbałością o każdy najmniejszy detal. Tworzymy komplety pod zaprojektowany wzór, aby dodatki weselne były stylistycznie dopasowane do zaproszeń.

Zobacz nasze produkty

Atrakcje Weselne

Ślub to jeden z najważniejszych wydarzeń w życiu. Posiadamy wyjątkowe atrakcje, których nie może zabraknąć na twoim weselu. Nasza firma zajmuje się wynajmem atrakcji i dekoracji weselnych tj : fotolustro, fotobudka, ciężki dym, ognie sceniczne, balony Led, zimne ognie, bańki mydlane, fontanna czekoladowa oraz napisy Led. Usługi świadczymy na terenie Małopolski i Podkarpacia.

Zobacz wszystkie usługi

Indywidualna oferta

Masz indywidualne zapytanie odnośnie naszych usług bądź produktu? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę pod Twoje potrzeby.


INSTAGRAM

@slub_marzen.pl