01

Fotolustro
Fotolustro to nowoczesne lustro o dotykowym panelu do wykonywania zdjęć. Urządzenie jest eleganckie, posiada podświetlaną ramę LED dającą niesamowity design.
Szczegóły usługi

02

Fotobudka
Fotobudka jest to małe studio fotograficzne które zrobi i natychmiast wydrukuje zdjęcia. W ofercie mamy dużo zabawnych gadżetów, które dają możliwość niezapomnianej zabawy.
Szczegóły usługi

03

Fontanna czekoladowa
Fontanna Czekoladowa jest niesamowitą atrakcją, która swym wyglądem przyciąga gości i zachęca ich do zanurzenia przekąsek w płynnej Belgijskiej czekoladzie.
Szczegóły usługi

04

Ciężki dym
Pierwszy taniec jest jednym z momentów wesela w którym młodzi chcą uczcić swą miłość i zaprezentować swój taniec zaproszonym gościom. Ciężki dym jest doskonałym dodatkiem do pierwszego tańca, który uwydatni piękno tańca małżonków.
Szczegóły usługi

05

Bańki mydlane
Połyskujące kolorami tęczy bańki mydlane nadadzą niepowtarzalną atmosferę, zachwycą waszych gości, dzieci będą miał dużo radości, fotograf świetną scenerię aby zrobić wyjątkowe zdjęcia.
Szczegóły usługi

06

Balony LED
Świecące balony Led wypełnione helem to niesamowita atrakcja weselna, która zostanie zapamiętana na długi czas. Balony nie tylko zrobią ogromne wrażenie na dzieciach ale także na dorosłych.
Szczegóły usługi

07

Ognie sceniczne
Ślub i wesele jest pięknym wydarzeniem w życiu. Warto podkreślić ten dzień i sprawić by był zapamiętany na długie lata. Znakomitym pomysłem aby wprowadzić wspaniały nastrój są ognie sceniczne.
Szczegóły usługi

08

Zimne ognie
Atrakcja weselna, która zaangażuje waszych gości oraz stworzy niepowtarzalny klimat. Zimne ognie zapalone o zmroku sprawią, że wasze wesele będzie wyjątkowe.
Szczegóły usługi

09

Napis ażurowy LOVE
Piękny, duży, solidny napis Love z delikatnymi ażurowymi serduszkami, które nadają mu niepowtarzalności. Idealna dekoracja sali weselnej.
Szczegóły usługi

10

Duży napis LOVE + SERCE
Duży napisy LOVE + SERCE doskonale sprawdzi się jako dekoracja sali weselnej, tło do zdjęć, wzbudzi zachwyt zaproszonych gości oraz doda uroku podczas pierwszego tańca.
Szczegóły usługi

11

Duży napis Miłość + Serce
Duży napisy Led Miłość + Serce doskonale sprawdzi się jako dekoracja sali weselnej, tło do zdjęć, wzbudzi zachwyt zaproszonych gości oraz doda uroku podczas pierwszego tańca.
Szczegóły usługi

12

Serce LED
Serce Led będzie doskonałym dodatkiem do dekoracji ślubów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Sprawdzi się jako dekoracja sali, słodkiego stołu, ścianek okolicznościowych oraz zapewni niezapomniany klimat.
Szczegóły usługi